Wesela

Przyjęcia weselne są wyjątkowe, dlatego zasługują na nadzwyczajną oprawę. Dworek nad Rozlewiskiem pragnie pomóc Państwu w przygotowaniach do tego pięknego, niezapomnianego dnia, oferując organizację przyjęcia marzeń. Pomoc w zorganizowaniu Państwu udanego przyjęcia weselnego będzie dla nas ogromną przyjemnością. Z wielką chęcią pomożemy w ustaleniu najmniejszych detali, tak by ten cudowny dzień na zawsze utkwił w pamięci Państwa oraz wszystkich Gości. Naszym nadrzędnym celem jest Państwa szczeście i radość.

Zapraszamy do obejrzenia naszej Sali Bankietowej codziennie (pn-nd), w godzinach od 10.00 do 16.00.
Godziny oglądania sali mogą ulec zmianie w przypadku organizowania przyjęcia w danym dniu. Przed przyjazdem prosimy o kontakt pod numerem 32 307 01 93.

 

Organizujemy przyjecia weselne w Sali Restauracyjnej do 70 os. przy kwadratowych stołąch. Zgodnie ze standardami, sala bankietowa jest klimatyzowana. Nasi klienci mogą wybierać pomiędzy kilkoma, specjalnie przygotowanymi przez Szefa Kuchni, rodzajami menu. W celu zaspokojenia wymagań naszych Gości, istnieje możliwość indywidualnego skomponowania własnego, wymarzonego menu.

Cena już od 250 PLN za osobę !

W cenie przyjęcia weselnego - pokój dla nowożeńców GRATIS.

Wesela 2022

Możliwość organizacji przyjęć nawet na 300 osób w nowym obiekcie:          SALI BANKIETOWEJ.
Minimalna ilość osób do zorganizowania przyjęcia weselnego w sobotę to 120 osób.

W przypadku przyjęć weselnych organizowanych w tygodniu oraz poza sezonem minimalna liczba gości zostanie ustalona indywidualnie.

Zapraszamy do organizacji przyjęć weselnych w Nowej Sali Bankietowej, w terminach  styczeń - marzec 2020 menu w cenie już od 230zł/os.  

 

 

 

 


 

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij