Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami naszych klientów.

Bardzo polecam ten lokal i dziękuję za zorganizowanie wspaniałego przyjęcia. Profesjonalna obsługa i pyszne jedzenie w tak eleganckim wnętrzu sprawiły, że był to dla nas wymarzony wieczór.

Dworek nad Rozlewiskiem jest idealnym miejscem na przyjęcie wesele.

Klaudia Klichowska

30 październik 2015

Jeśli chcecie zorganizować Wspaniałe i Niezapomniane Wesele i mieć wspaniałe wspomnienia z tych chwil tak ja my mamy to tylko w tym miejscu .
Atutem tego miejsca jest przepiękna lokalizacja, przepiękne wnętrze, super jedzenie profesjonalna obsługa . Duży ukłon i grom podziękowań w stronę Pani Agnieszki, która pomoże Wam w przygotowaniu takiego dużego przedsięwzięcia .
Chciałoby się jeszcze raz to powtórzyć.

Urszula Wyczyńska

28 październik 2015

To miejsce idealne na wyjątkowe przyjęcie weselne. Niezwykle eleganckie wnętrza zachwyciły wszystkich gości. Doskonałe dania, które zaspokoiły nawet najbardziej wybredne podniebienia. Bardzo profesjonalna i pomocna Pani manager Agnieszka, cały czas czuwała nad tym, aby przyjęcie przebiegało tak jak to sobie wymarzyliśmy. Kogoś lepszego nie można sobie wyobrazić na takim, stanowisku. Cudowna osoba. Pełen profesjonalizm. Organizacja wesela przebiegła bezproblemowo, wszelkie ustalenia oraz nasze zachcianki zostały spełnione, a my czuliśmy się dopieszczeni w każdym calu.

Pozdrawiam
Ada

Ada Grabowska

1 październik 2015

Podziękowania dla wszystkich osób z Dworku nad Rozlewiskiem za piękne przygotowanie uroczystości ślubnej Kasi i Macieja /18.07.2015/
- BZ

BZ

20 lipiec 2015

Dziękujemy bardzo za cudowne wesele, świetne jedzenie, przemiłą obsługę! Jesteście świetni! Polecam wszystkim

Magda DG

7 lipiec 2015

Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij